REFERENCJE

„Nie mamy słów żeby w odpowiedni sposób wyrazić swoją wdzięczność za to, co dla nas zrobiłeś! Za wspólnie spędzony czas, za wsparcie, Twoje zainteresowanie i podsycanie wiary, że to co robimy jest w dechę, za Twoją autentyczność, dobry humor w pogodę i niepogodę, za bycie gościem na naszym weselu i przede wszystkim: za kadry robione sercem  Bo tak cudne fotografie nie wychodzą dzięki dobremu sprzętowi, tylko jego operatorowi, który kierując się dużą wrażliwością, spostrzegawczością i wyczuciem klimatu wybiera, co chce pokazać w swoich ujęciach. Dla nas nasze wesele było jak z bajki, a Ty odzwierciedliłeś to w sposób idealny, zachwycający i wzruszający!  Te zdjęcia żyją i krzyczą emocjami!!! i na zawsze pozostaną w naszych głowach, sercach, w ramkach i na lodówkach  Uwielbiamy Cię i nie zamienilibyśmy Cię na nikogo innego! Jeszcze raz – stokrotne dzięki.”

Natka & Kamil

Wiedzieliśmy to przy zaręczynach, przeglądając portfolio; przed ślubem, poznając Dawida na weselu koleżanki; w jego trakcie, widząc jego naturalną, nienarzucającą się obecność… Dawid to idealny fotograf ślubny! To, że fotografia jest jego pasją, czuje się z daleka. Łapie wszystkie ulotne chwile – te, które samemu chce się pamiętać, i o których nawet samemu się nie wiedziało. Słowo, które przychodzi na myśl oglądając zdjęcia: NIE-SA-MO-WI-TE!

Nina & Wojtek

Dawid towarzyszył nam w jednej z najważniejszych chwil w życiu, świetnie ujął radość i emocje tego dnia. Czujne oko, profesjonalizm, ale przede wszystkim bardzo sympatyczny człowiek, z którym współpraca to przyjemność. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy i polecamy każdemu!

Magda & Mateusz

Nie może być lepszej pamiątki ze ślubu i wesela niż zdjęcia wykonane przez Dawida. Doskonale oddają całą atmosferę i radość tego dnia, na ich widok od razu uśmiech pojawia się na twarzy. Podczas pracy Dawid jest profesjonalny i w zasadzie nie odczuwa się jego obecności, dzięki temu nie czuliśmy żadnego skrępowania, a rezultat jest naturalny. Szybki termin przesłania zdjęć zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Polecamy Dawida bez wahania!

Justyna & Maciek

Dawida poznaliśmy z polecenia i było to polecenie warte każdej poświęconej chwili podczas oglądania Jego portfolio. Zakochaliśmy się w ujęciach innych par i ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że z naszym wielkim dniem będzie inaczej. Dawid ma świetne podejście do Młodej Pary, jest niesamowicie profesjonalny, a jednocześnie z łatwością wchodzi do grona najbliższych sprawiając, że nie czuje się Jego obecności – co przy zdjęciach ma ogromne znaczenie. Chcieliśmy zdjęć niestandardowych, niepozowanych – efekt w bardzo pozytywny sposób przerósł nasze oczekiwania. Przesyłkę ze zdjęciami otrzymaliśmy w formie piękniejszej niż sobie to wyobrażaliśmy, a same zdjęcia zachwyciły zarówno nas jak i całą rodzinę oraz znajomych, co podkreśla profesjonalne podejście do klienta „od A do Z”. Bardzo gorąco polecamy wszystkim i każdemu z osobna! Nie mamy wątpliwości, że wrócimy do Dawida na niejedną sesję.

Karola & Paweł

Na współpracę z Dawidem zdecydowaliśmy się po obejrzeniu portfolio. Niebanalne zdjęcia i przywiązanie do szczegółów ujęły nas momentalnie i wiedzieliśmy, że nie chcemy innego fotografa. Spotkaliśmy się zaledwie raz przed uroczystością, duża część współpracy przebiegała zdalnie, co jednak w żaden sposób nie odbiło się na jakości.

Dawid podchodzi do swojej pracy z profesjonalizmem, pasją i humorem. Potrafi wytworzyć sprzyjającą atmosferę, w której wszyscy czują się swobodnie. Niesamowite jest to, że jest bardzo subtelny i nie rzuca się w oczy. Uchwycił najpiękniejsze chwile z naszego ślubu, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Polecamy każdemu!

Asia & Michał

Jeszcze nie byliśmy zaręczeni, a już nie wyobrażaliśmy sobie innego fotografa niż Dawid. Jest to bowiem magik nie z tej ziemi i sprawił, że oboje poczuliśmy się swobodnie przed obiektywem (co się chyba nigdy nie zdarzyło wcześniej). Współpraca podczas przygotowań do ślubu już od pierwszych minut była cudowna, z przyjemnością wybraliśmy się do niego również na sesję plenerową, którą zorganizował z ogromną wyobraźnią, dostosowując otoczenie do naszych charakterów i poczucia estetyki. Oba spotkania zapamiętamy do końca życia i będziemy wdzięczni Dawidowi, że chciał uczestniczyć z nami w tych wyjątkowych dla nas chwilach, a co więcej uwiecznił je w tak piękny sposób.

Alicja & Radek

Dawida poznaliśmy kilka tygodni przed weselem i już wtedy wiedzieliśmy, że zaangażowanie go w fotografowanie naszego ślubu i wesela to była dobra decyzja. Doskonale uchwycił wszystkie emocje z tego dnia, mimo że na weselu nie rzucał się bardzo w oczy, co jest cenną cechą fotografa. Jego kadry są nietuzinkowe, dalekie od typowej, weselnej sztampy. Ma niewątpliwy talent i zmysł fotografa, a poza tym jest bardzo fajną osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Szczerze polecamy!

Monika & Piotrek

Wystarczyła krótka rozmowa z Dawidem, podczas której wyczułam jego pasję do fotografii. Wystarczyła jedna sesja zdjęciowa jego autorstwa, bym zleciła mu całościowo „opiekę fotograficzną” nad naszą sesją narzeczeńską oraz sesją ślubną i plenerem. Jeżeli zależy Wam na fotografie z całkowicie indywidualnym podejściem do klienta (który nieraz staje się jego dobrym znajomym, jak to było w naszym przypadku), potrafiącym z każdego wydobyć piękno na zdjęciach, zachwycając każdym dopieszczonym kadrem – to polecam Dawida jak mało kogo!

Ewelina & Michał

Po obejrzeniu jednego reportażu zrobionego przed Dawida umówiliśmy się z Nim na spotkanie. Był pierwszym i jedynym fotografem, z którym się spotkaliśmy. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Dawida, który jest prawdziwym artystą! Naszym jedynym największym błędem było to, że nie zdecydowaliśmy się na sesję plenerową. Dawid, dziękujemy Ci pięknie, za Twój talent i każdy detal, który uchwyciłeś podczas naszego dnia, w którym tak wiele się działo.

Monika & Przemek

INSTAGRAM

Loading...