fbpx

REFERENCJE

Każda Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki nim wiem, że praca fotografa ślubnego ma wielki sens i daje radość z jej wykonywania.

OPINIE PAR MŁODYCH

Fotograf ślubny Białystok - Wesele w Suwałkach

Dziękujemy za przecudowne zdjęcia. Trafiłeś w naszą estetykę w 100%. Moja kuzynka powiedziała że chyba nigdy nie widziała piękniejszych zdjęć z reportażu ślubnego. Każde pojedyncze zdjęcie nadaje się do wywołania i powieszenia na ścianę. Dziękujemy ☺️

Sandra & Piotrek

Z całego serca polecamy Dawida! 🤩 Po zaręczynach nie musieliśmy nawet rozmawiać o tym, jakiego fotografa wybierzemy, od razu oboje wiedzieliśmy, że będzie nim Dawid Chatkiewicz. Uważamy, że ma on niesamowity talent i głowę pełną dobrych pomysłów. Dawid, robiąc zdjęcie, potrafi genialnie uchwycić moment, który trwa dosłownie sekundę i wydaje się nie do uchwycenia – ale nie dla niego! Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, widać, że robił je profesjonalista. Mamy cudowną pamiątkę w postaci zdjęć i chętnie będziemy je pokazywać innym. Cóż więcej powiedzieć – jak dla nas najlepszy fotograf 🤩📷📸 😊😎🥳

Eliza & Łukasz

fotograf ślubny białystok
Ślub we Włoszech

Kiedy myślimy o fotografie weselnym to myślimy o Dawidzie. To profesjonalista w każdym calu. Decyzje o wyjeździe za granice, o poświeceniu wolnego tygodnia po środku sezonu, pomiędzy weekendowymi weselami Dawid podjął w jednej chwili. Widać ze jego pasją jest fotografia i wychwytywanie emocji. A nie ma na to lepszego momentu niż dzień ślubu. Dawid jest niezwykle czujny, w jednej chwili widzisz go stojącego i celującego aparatem w gości, a w mgnieniu oka orientujesz się, że robi zdjęcie tobie! Pracuje bardzo cicho, nie namawia Cię i nie ustawia tak, aby zdjęcie wyszło „po jego myśli”, tylko daje Ci wielką swobodę, i to jego głowa w tym, żeby złapać „to cos”. Naszym zdaniem wychodzi mu to w 110%! Podczas naszego wyjazdu, pogoda była kapryśna, jednak ani przez chwile nie usłyszeliśmy od Dawida złego słowa czy narzekania. Po prostu był z nami w 30-to stopniowym upale, i 16-to stopniowej szarzawce, zawsze uśmiechnięty, z aparatem gotowym do pracy. To nie sprzęt robi tak dobre zdjęcia, tylko fotograf, który sprawnie za tym wszystkim stoi ! Podoba nam się sposób, w jaki pracuje, jego fotografia, styl i zacięcie. Jednym słowem – PROFESJONALISTA. Pozdrawiamy Cię, Anię i Tolę, mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny wyjazd!!! Jesteś wielki 😉

Tyśka & Bartek

Cała współpraca z Tobą była super!  Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi i zadowoleni, że to Ty byłeś fotografem na naszym ślubie. Tak pięknie to wszystko uchwyciłeś, a prawie nie pamiętam Twojej obecności na naszym weselu! Cudowna pamiątka, które zostanie z nami już na zawsze :)

Myślałam może, że tylko parę razy wrócę do tych zdjęć, no bo w końcu ile można je oglądać… oj można oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać… :) Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że zgodziłeś się z nami współpracować i dałeś nam coś tak pięknego :) Zawsze będziemy Cię polecać. Trzymaj się ciepło Dawid!!! Wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie i całej Twojej rodziny :)

Paulina & Rafał

fotograf ślubny białystok

„Nie mamy słów żeby w odpowiedni sposób wyrazić swoją wdzięczność za to, co dla nas zrobiłeś! Za wspólnie spędzony czas, za wsparcie, Twoje zainteresowanie i podsycanie wiary, że to co robimy jest w dechę, za Twoją autentyczność, dobry humor w pogodę i niepogodę, za bycie gościem na naszym weselu i przede wszystkim: za kadry robione sercem  Bo tak cudne fotografie nie wychodzą dzięki dobremu sprzętowi, tylko jego operatorowi, który kierując się dużą wrażliwością, spostrzegawczością i wyczuciem klimatu wybiera, co chce pokazać w swoich ujęciach. Dla nas nasze wesele było jak z bajki, a Ty odzwierciedliłeś to w sposób idealny, zachwycający i wzruszający!  Te zdjęcia żyją i krzyczą emocjami!!! i na zawsze pozostaną w naszych głowach, sercach, w ramkach i na lodówkach  Uwielbiamy Cię i nie zamienilibyśmy Cię na nikogo innego! Jeszcze raz – stokrotne dzięki.”

Natka & Kamil

Wiedzieliśmy to przy zaręczynach, przeglądając portfolio; przed ślubem, poznając Dawida na weselu koleżanki; w jego trakcie, widząc jego naturalną, nienarzucającą się obecność… Dawid to idealny fotograf ślubny! To, że fotografia jest jego pasją, czuje się z daleka. Łapie wszystkie ulotne chwile – te, które samemu chce się pamiętać, i o których nawet samemu się nie wiedziało. Słowo, które przychodzi na myśl oglądając zdjęcia: NIE-SA-MO-WI-TE!

Nina & Wojtek

Dawid towarzyszył nam w jednej z najważniejszych chwil w życiu, świetnie ujął radość i emocje tego dnia. Czujne oko, profesjonalizm, ale przede wszystkim bardzo sympatyczny człowiek, z którym współpraca to przyjemność. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy i polecamy każdemu!

Magda & Mateusz

Nie może być lepszej pamiątki ze ślubu i wesela niż zdjęcia wykonane przez Dawida. Doskonale oddają całą atmosferę i radość tego dnia, na ich widok od razu uśmiech pojawia się na twarzy. Podczas pracy Dawid jest profesjonalny i w zasadzie nie odczuwa się jego obecności, dzięki temu nie czuliśmy żadnego skrępowania, a rezultat jest naturalny. Szybki termin przesłania zdjęć zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Polecamy Dawida bez wahania!

Justyna & Maciek

Dawida poznaliśmy z polecenia i było to polecenie warte każdej poświęconej chwili podczas oglądania Jego portfolio. Zakochaliśmy się w ujęciach innych par i ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że z naszym wielkim dniem będzie inaczej. Dawid ma świetne podejście do Młodej Pary, jest niesamowicie profesjonalny, a jednocześnie z łatwością wchodzi do grona najbliższych sprawiając, że nie czuje się Jego obecności – co przy zdjęciach ma ogromne znaczenie. Chcieliśmy zdjęć niestandardowych, niepozowanych – efekt w bardzo pozytywny sposób przerósł nasze oczekiwania. Przesyłkę ze zdjęciami otrzymaliśmy w formie piękniejszej niż sobie to wyobrażaliśmy, a same zdjęcia zachwyciły zarówno nas jak i całą rodzinę oraz znajomych, co podkreśla profesjonalne podejście do klienta „od A do Z”. Bardzo gorąco polecamy wszystkim i każdemu z osobna! Nie mamy wątpliwości, że wrócimy do Dawida na niejedną sesję.

Karola & Paweł

Na współpracę z Dawidem zdecydowaliśmy się po obejrzeniu portfolio. Niebanalne zdjęcia i przywiązanie do szczegółów ujęły nas momentalnie i wiedzieliśmy, że nie chcemy innego fotografa. Spotkaliśmy się zaledwie raz przed uroczystością, duża część współpracy przebiegała zdalnie, co jednak w żaden sposób nie odbiło się na jakości.

Dawid podchodzi do swojej pracy z profesjonalizmem, pasją i humorem. Potrafi wytworzyć sprzyjającą atmosferę, w której wszyscy czują się swobodnie. Niesamowite jest to, że jest bardzo subtelny i nie rzuca się w oczy. Uchwycił najpiękniejsze chwile z naszego ślubu, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Polecamy każdemu!

Asia & Michał

Jeszcze nie byliśmy zaręczeni, a już nie wyobrażaliśmy sobie innego fotografa niż Dawid. Jest to bowiem magik nie z tej ziemi i sprawił, że oboje poczuliśmy się swobodnie przed obiektywem (co się chyba nigdy nie zdarzyło wcześniej). Współpraca podczas przygotowań do ślubu już od pierwszych minut była cudowna, z przyjemnością wybraliśmy się do niego również na sesję plenerową, którą zorganizował z ogromną wyobraźnią, dostosowując otoczenie do naszych charakterów i poczucia estetyki. Oba spotkania zapamiętamy do końca życia i będziemy wdzięczni Dawidowi, że chciał uczestniczyć z nami w tych wyjątkowych dla nas chwilach, a co więcej uwiecznił je w tak piękny sposób.

Alicja & Radek

Dawida poznaliśmy kilka tygodni przed weselem i już wtedy wiedzieliśmy, że zaangażowanie go w fotografowanie naszego ślubu i wesela to była dobra decyzja. Doskonale uchwycił wszystkie emocje z tego dnia, mimo że na weselu nie rzucał się bardzo w oczy, co jest cenną cechą fotografa. Jego kadry są nietuzinkowe, dalekie od typowej, weselnej sztampy. Ma niewątpliwy talent i zmysł fotografa, a poza tym jest bardzo fajną osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Szczerze polecamy!

Monika & Piotrek

Wystarczyła krótka rozmowa z Dawidem, podczas której wyczułam jego pasję do fotografii. Wystarczyła jedna sesja zdjęciowa jego autorstwa, bym zleciła mu całościowo „opiekę fotograficzną” nad naszą sesją narzeczeńską oraz sesją ślubną i plenerem. Jeżeli zależy Wam na fotografie z całkowicie indywidualnym podejściem do klienta (który nieraz staje się jego dobrym znajomym, jak to było w naszym przypadku), potrafiącym z każdego wydobyć piękno na zdjęciach, zachwycając każdym dopieszczonym kadrem – to polecam Dawida jak mało kogo!

Ewelina & Michał

Po obejrzeniu jednego reportażu zrobionego przed Dawida umówiliśmy się z Nim na spotkanie. Był pierwszym i jedynym fotografem, z którym się spotkaliśmy. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Dawida, który jest prawdziwym artystą! Naszym jedynym największym błędem było to, że nie zdecydowaliśmy się na sesję plenerową. Dawid, dziękujemy Ci pięknie, za Twój talent i każdy detal, który uchwyciłeś podczas naszego dnia, w którym tak wiele się działo.

Monika & Przemek